Wil jij ook werken in een kleurrijke wereld met de mooiste Phalaenopsis? Ben jij no-nonsens, nieuwsgierig, ambitieus en gek van bloemen? Kijk dan of je ons team kan versterken.

Maasdijk | Fulltime | 38 uur | MBO werk- en denkniveau

Expeditie Medewerker

Ben je een aanpakker en durf jij je verantwoordelijkheid te nemen? Ben je op zoek naar een functie waarbij je ervoor zorgt dat de klant trots is op de producten die hij van ons ontvangen heeft?  Lees dan snel verder!

Wat ga je doen?

Als expeditie medewerker ben je samen met je collega’s verantwoordelijk voor het dagelijks verzendklaar maken van de orders. Tot je takenpakket hoort onder andere:

  •  Planten inpakken conform specificaties van de orders
  •  Opbouwen en insealen van cc karren
  •  Proactieve communicatie met de afdeling verkoop, en je directe collega’s
  •  Brieven maken en aan de betreffende karren of pallets hangen
  •  Alle hand en span diensten die verder nodig zijn voor de afwikkeling van bestellingen

 

Gewenste vaardigheden

  • Je beschikt over een logistieke of andere praktijkgerichte MBO opleiding
  • Je bent nauwkeurig en accuraat
  • Je bent leergierig en hebt passie voor je werk
  • Je bent flexibel en weet van aanpakken, juist op het moment dat klanten daarom vragen
  • Je kan zelfstandig werken, maar functioneert uitstekend in teamverband
  • Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift
  • Je bent georganiseerd en je kunt prioriteiten stellen
  • Je bent communicatief
  • Je hebt ruime computervaardigheden
  • Je hebt of bent bereid om je heftruckcertificaat te behalen

 

Wie zijn wij?

Maarel Orchids is toonaangevend in de teelt van pot Phalaenopsis. Wij hebben aandacht voor de schoonheid en kwaliteit van de Phalaenopsis, maar onderscheiden ons vooral door onze persoonlijke manier van zakendoen, waarbij wij ons naadloos op de wens van onze klanten willen aansluiten. Bij ons is plezier in je werk, zuinig zijn op wat de natuur ons geeft en attent zijn naar iedereen in onze omgeving zijn vanzelfsprekende kernwaarden binnen ons bedrijfsbeleid.

 

Wat bieden we je?

  • Een gevarieerde baan, met een heleboel toekomstperspectief
  • Een goed salaris
  • Veel zelfstandigheid en vrijheid
  • Nooit saai, en volop ontplooiings- en ontwikkelingsmogelijkheden

 

Is dit je nieuwe baan?

Herken jij jezelf in de bovenstaande functie? Solliciteer dan en email je cv en motivatiebrief naar john@maarelorchids.nl. Heb je nog vragen neem dan per telefoon contact op met John Brobbel, 06 – 8231 7687.

Ons team Commercie

Rene Vissers

Algemeen Directeur
rene@maarelorchids.nl
+31 (0)6 2938 8669

David Bal

Account Manager
david@maarelorchids.nl
+31 (0)6 8294 0264

Jennifer Oudshoorn

Marketing & Communicatie
jennifer@maarelorchids.nl
+31(0)6 5063 8946

Jack Poot

Sales Manager
jack@maarelorchids.nl
+31(0)6 5431 4438

Ons team ICT & Teelt

Kevin de Bruin

Beheer & Software
kevin@maarelorchids.nl
+31 -0174 527 850

Johan Langelaan

Teeltmanager
johan@maarelorchids.nl
+31 (0)6 54210764

Alphons Alsemgeest

Beheer & Energie
alphons@maarelorchids.nl
+31 0174 527 850

John Brobbel

Manager Operations
john@maarelorchids.nl
+31 (0) 6 82317687

Arno van der Maarel

Adviseur
arno@maarelorchids.nl
+31 (0)6 5472 6808