Wil jij ook werken in een kleurrijke wereld met de mooiste Phalaenopsis? Ben jij no-nonsens, nieuwsgierig, ambitieus en gek van bloemen? Kijk dan of je ons team kan versterken.

Maasdijk | Fulltime | 38 uur | MBO werk- en denkniveau

Back Office Medewerker

Kan jij precies werken en op zoek naar een functie waarbij je met veel mensen contact hebt zowel binnen als buiten het bedrijf? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen?

Als Back Office Medewerker ben je samen met je collega’s verantwoordelijk voor het dagelijks beheren van de verkooporders en de administratieve afhandeling van de verkooporders. Binnen deze functie verzorg je voor het optimaal verlopen van het orderproces. Tot je takenpakket hoort:
- Invoeren van orders in het ERP-systeem
- Nauwkeurig controleren van de order op prijs, verpakking, levertijd en transport
- Aanmaak van etiketten, met prijsinformatie en aanvullende informatie voor de consument
- Pro-actieve communicatie met verkoop, klanten en inpakafdeling

Gewenste vaardigheden
- Je beschikt over een commerciële of administratieve MBO opleiding.
- Je bent nauwkeurig en accuraat.
- Je bent leergierig en hebt passie voor je werk.
- Je bent flexibel en weet van aanpakken, juist op het moment dat klanten daarom vragen.
- Je kan zelfstandig werken, maar functioneert uitstekend in teamverband.
- Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift.

Wie zijn wij?

Maarel Orchids is toonaangevend in de teelt van pot Phalaenopsis. Wij hebben aandacht voor de schoonheid en kwaliteit van de Phalaenopsis, maar onderscheiden ons vooral door onze persoonlijke manier van zakendoen, waarbij wij ons naadloos op de wens van onze klanten willen aansluiten. Bij ons is plezier in je werk, zuinig zijn op wat de natuur ons geeft en attent zijn naar iedereen in onze omgeving zijn vanzelfsprekende kernwaarden binnen ons bedrijfsbeleid.

Wat bieden we je?
- Een gevarieerde baan, met een heleboel toekomstperspectief
- Een goed salaris
- Veel zelfstandigheid en vrijheid
- Nooit saai, en volop ontplooiings- en ontwikkelingsmogelijkheden

Is dit je nieuwe baan?
Herken jij jezelf in de bovenstaande functie? Solliciteer dan en email je cv en motivatiebrief naar rene@maarelorchids.nl

Heb je nog vragen neem dan per telefoon contact op met René Vissers, 06 -29388669.


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Ons team Commercie

Rene Vissers

Commercieel Directeur
rene@maarelorchids.nl
+31 (0)6 2938 8669

David Bal

Account Manager
david@maarelorchids.nl
+31 (0)6 8294 0264

Jennifer Oudshoorn

Marketing & Communicatie
jennifer@maarelorchids.nl
+31(0)6 5063 8946

Jack Poot

Sales Manager
jack@maarelorchids.nl
+31(0)6 5431 4438

Diana Kuyvenhoven

Back Office
diana@maarelorchids.nl
+31(0) 629061222

Ons team ICT & Teelt

Kevin de Bruin

Beheer & Software
kevin@maarelorchids.nl
+31 -0174 527 850

Johan Langelaan

Teeltmanager
johan@maarelorchids.nl
+31 (0)6 54210764

Alphons Alsemgeest

Beheer & Energie
alphons@maarelorchids.nl
+31 0174 527 850

John Brobbel

Manager Operations
john@maarelorchids.nl
+31 (0) 6 82317687

Arno van der Maarel

Directeur
arno@maarelorchids.nl
+31 (0)6 5472 6808