Wil jij ook werken in een kleurrijke wereld met de mooiste Phalaenopsis? Ben jij no-nonsens, nieuwsgierig, ambitieus en gek van bloemen? Kijk dan of je ons team kan versterken.

Ons team Commercie

Rene Vissers

Commercieel Directeur
rene@maarelorchids.nl
+31 (0)6 2938 8669

David Bal

Account Manager
david@maarelorchids.nl
+31 (0)6 8294 0264

Jennifer Oudshoorn

Marketing & Communicatie
jennifer@maarelorchids.nl
+31(0)6 5063 8946

Jack Poot

Sales Manager
jack@maarelorchids.nl
+31(0)6 5431 4438

Diana Kuyvenhoven

Back Office
diana@maarelorchids.nl
+31(0) 629061222

Ons team ICT & Teelt

Arno van der Maarel

Directeur
arno@maarelorchids.nl
+31 (0)6 5472 6808

Kevin de Bruin

Beheer & Software
kevin@maarelorchids.nl
+31 -0174 527 850

Alphons Alsemgeest

Beheer & Energie
alphons@maarelorchids.nl
+31 0174 527 850

Johan Langelaan

Teeltmanager
johan@maarelorchids.nl
+31 (0)6 54210764